Dalin pamjet e para nga xhirimet e filmit të ri të Angelina Jolie

Mediale Vip

Dalin pamjet e para nga xhirimet e filmit të ri të Angelina Jolie

Më: 7 prill 2021 Në ora: 11:43
Angelina Jolie

Angelina Jolie po xhiron filmin “Those Who Wish Me Dead”.

Trilleri është bazuar në romanin e Michael Koryta më 2014, i cili del në kinema dhe në HBO Max më 14 maj, shkruan People.

Angelina Jolie e shtyn veten drejt limiteve të reja në filmin e saj të ardhshëm, “Those Who Wish Me Dead”.

Në imazhet e siguruara nga “People” nga filmi, Jolie, 45 vjeç, luan si Hannah, e cila ende dridhet nga humbja e tre jetëve që nuk arriti ta shpëtonte nga një zjarr.

Filmi, me regji nga i nominuari për “Oscar”, Taylor Sheridan, e sheh atë të takojë një djalë të vuajtur 12-vjeçar (Finn Little), ku nuk ka asnjë vend tjetër për t’u kthyer.

“Ajo mbart shumë faj dhe është mjaft e thyer,” i tha Jolie “People” për karakterin e saj, duke thënë se karakteri i saj është një vajzë që ka përjetuar tragjedi dhe ndihet e përgjegjshme për të.

Bazuar në romanin me të njëjtin emër të Michael Koryta të 2014, “Those Who Wish Me Dead” e shfaqin fituesen e “Oscar”, Hannah, duke ecur në shkretëtirë për të ndihmuar një djalë, i cili “është kapur nga diçka në të cilën nuk duhet të ishte bërë kurrë”.

Personazhet interesante të këtij trilleri përballen me aventura nëpër terrene të pazakonta. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat