Irina Shayk tërheq vëmendjen me veshjen derisa del për shëtitje me vajzën e saj, Lea

Mediale Vip

Irina Shayk tërheq vëmendjen me veshjen derisa del për shëtitje me vajzën e saj, Lea

Më: 12 prill 2021 Në ora: 15:44
Irina Shayk

Ajo nuk është e huaj për të kthyer kokën me veshjet e saj qoftë në pasarelë apo duke ecur në rrugë.

Dhe Irina Shayk tregoi se është tërheqëse për sytë kur doli për një paraqitje teksa u drejtua për drekë me vajzën e saj Lea, katër vjeçe, në West Village të New York City të dielën.

Supermodelja, u dallua me një bluzë të zezë Mickey Mouse, të shoqëruar me një xhaketë lëkure të kuqe.

Duke shtuar një prekje të dukshme në pamjen e saj, ylli i pistës kishte veshur xhinse dhe çizme.

Bukuroshja ruse largoi  flokët e saj larg nga fytyra ndërsa aksesonte me hije të çuditshme. Ndërkohë vajza Lea ndoqi gjurmët e nënës së saj duke veshur një pallto me një bluzë me parulla, çizme me shkëlqim dhe dollakë.

Irina ndan vajzën e saj me ish-in  Bradley Cooper, 46 vjeç, me të cilin datonte nga 2015 në 2019.

Ish çifti janë duke u siguruar që fëmija i tyre të flasë gjuhën amtare të nënës së saj pasi është raportuar se ata e kanë çuar atë në mësimet javore të Rusisë.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat