Don Xhoni arrin klikime rekord në TikTok – tani ka një kërkesë!

Mediale Vip

Don Xhoni arrin klikime rekord në TikTok – tani ka një kërkesë!

Më: 16 prill 2021 Në ora: 14:02
Don Xhoni

Don Xhoni vazhdon të ketë po të njëjtin intensitet të suksesit si në kohën kur u quajt “Fenomeni i karantinës”.

Don Xhoni ka qenë mjaft aktiv më projekte të reja muzikore,  teksa këto të fundit janë bërë edhe virale në rrjete sociale.

Në rrjetin social Tiktok, ai ka arritur mbi 312 milionë klikime dhe tani ka një kërkesë.

Image
Insta

Me anë të një postimi në llogarinë e tij në Instagram, ai shkruan “TikTok ku janë paratë e mia”, tani që rrjeti social është monetizuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat