Hilary Duff: Gjidhënia është shumë e vështirë

Mediale Vip

Hilary Duff: Gjidhënia është shumë e vështirë

Më: 17 prill 2021 Në ora: 15:12
Hilary Duff

Aktorja Hilary Duff është bërë për herë të tretë nënë, në mars të këtij viti, me vajzën të cilën e ka quajtur, Mae James.

Duff, 33-vjeçare ka deklaruar se gjidhënia për të është një proces shumë i vështirë pasi ajo nuk ka mjaftueshëm qumësht.

Hailary ka thënë se ajo kishte probleme me gjidhënien edhe me dy fëmijët e tjerë, Luca 9-vjeçar, të cilin e ka me ish-bashkëshortin Mike Comrie, dhe Banks 2-vjeçare që e ka me bashkëshortin aktuak, Matthew Koma.

Pavarësisht vështirësive, Hilary ka thënë se do të vazhdojë të provojë gjidhënien edhe për fëmijën e saj të tretë.

“Do të thoja se e kisha më së lehti me Lucan. Të gjitha bebet kanë pirë mirë, mirëpo unë nuk jam prodhuese e madhe e qumështit. Në fakt, kjo është foshnja e parë të cilës nuk i kam dhënë ushqim shtesë ende por vetëm qumësht gjiri. Do të vazhdojë të mundohem t’i jap vetëm qumësht gjiri edhe për disa javë”, është shprehur aktorja.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat