Elgit Doda ndan fotografinë e ëmbël duke e ushqyer Kridin

Mediale Vip

Elgit Doda ndan fotografinë e ëmbël duke e ushqyer Kridin

Më: 17 prill 2021 Në ora: 21:38
Elgit Doda

Elgit dhe Kridi tashmë janë shokë të ngushtë.

Elgiti dhe Klea janë një ndër çiftet më të dashura të publikut shqiptar.

Çifti u bënë prindër në vitin 2020 me një djalë të cilin e quajtën Krid. Ndonëse djali është ende shumë i vogël, ai po ka filluar tashmë ta gjejë veten në muzikë.

Elgiti është ai që na ka kënaqur të gjithëve me imazhin e fundit të cilën e publikoi në Instagram.

Në foton e postuar nga këngëtari, shihet Kridi duke u ushqyer nga Elgiti, teksa shijojnë praninë e njëri tjetrit.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by GITI (@elgitdoda)

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat