Diona Fona ndan poza atraktive nga prapaskenat e klipit muzikor “Sheqer”

Mediale Vip

Diona Fona ndan poza atraktive nga prapaskenat e klipit muzikor “Sheqer”

Më: 17 prill 2021 Në ora: 23:57
Diona Fona

Diona ka lansuar projektin e ri muzikor “Sheqer”.

Diona Fona një këngëtare e re në tregun muzikor që po pëlqehet mjaft shumë, ajo u rrit në Angli por u kthye në Kosovë për të zhvilluar karrierën e saj muzikore.

Diona kësaj radhe ka publikuar disa imazhe nga prapaskena e projektit të saj muzikor të ri ku shihet e rregulluar mjaft bukur me flokë të gjatë dhe grim të rëndë.

Ajo para disa minuta ka publikuar disa fotografi provokuese ku shihet në veshjen e zezë, e cila i thekson linjat trupore mjaft shumë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Diona Fona (@dionafona)

Fotografitë morrën mijëra pëlqime dhe komente pozitive për paraqitjen e këngëtares në video klipin e ri të shumëpritur edhe nga fansat e “Përputhen”, pasi Diona ka ftuar konkurrentin e njohur Andin i cili ka shprehur një pëlqim për Jasminën.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat