Mimoza Shkodra paralajmëron rikthimin me një projekt të ri muzikor pas një kohe

Mediale Vip

Mimoza Shkodra paralajmëron rikthimin me një projekt të ri muzikor pas një kohe

Më: 18 prill 2021 Në ora: 09:40
Mimoza Shkodra

Ajo ka kohë që nuk ka qenë aktive me ndonjë projekt të ri muzikor, megjithëse është mjaft e pranishme dhe më afër fansave e publikut në rrjete sociale.

Fjala është për këngëtaren Mimoza Shkodra, e cila prej më shumë se dy vitesh nuk ka sjell një këngë profesionale të realizuar me videoklip.

E njëjta duket se po rikthehet në skenë pas një pauzë, siç ka bërë të ditur me postimin e fundit të ndarë në Instagram.

“Një baladë apo një këngë verore?”, ka qenë pyetja e Shkodrës drejtuar ndjekësve shoqëruar me një imazh të vetes duke buzëqeshur.

Reagimet në komente ishin të menjëhershme, disa prej të cilëve dëshironin një baladë e disa të tjerë komentuan për një këngë verore.

Sido që të jetë, rikthimi i 36 vjeçares me padurim po pritet përkundër se nuk zbuloi më shumë për këngën e radhës.

E fundit që ka realizuar mbetet “Dy herë një gabim” në bashkëpunim me artistin Sabri Fejzullahu. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat