U përfol si arsyeja e ndarjes Jennifer-Alex, reagon Madison Lecroy

Mediale Vip

U përfol si arsyeja e ndarjes Jennifer-Alex, reagon Madison Lecroy

Më: 18 prill 2021 Në ora: 19:10
Jennifer, Alex, Lecroy

Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez njoftuan ndarjen e tyre dy ditë më parë, dhe pas kësaj shumë ishin duke pritur një reagim nga Madison Lecroy, dhe ja ku erdhi momenti!

Për një kujtesë të shpejtë: Në mars, u shfaqën lajme se J.Lo dhe A-Rod ishin ndarë, pas thashethemeve se A-Rod e kishte tradhtuar me Madison. Kjo e fundit e mohoi këtë (duke thënë se ata kishin biseduar por ishte "i pafajshëm"), dhe J.Lo dhe A-Rod lëshuan një deklaratë për TMZ duke thënë "Të gjitha raportet janë të pasakta. Ne jemi duke punuar përmes disa gjërave. ”

Së fundmi Madison dha një deklaratë të shkurtër dhe të ëmbël për ndarjen e J.Lo dhe A-Rod: "I uroj atyre më të mirën."

Madison më parë i kishte hedhur poshtë thashethemet për të dhe A-Rod në Page Six, duke thënë: "Ai kurrë nuk ka tradhtuar fizikisht të fejuarën e tij me mua", se ajo "bisedoi me të rastësisht" dhe se ata "nuk u takuan kurrë".

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat