Jonida Vokshi ka një njeri në jetën e saj që ia bën ditët përherë e më të bukura se e djeshmja

Mediale Vip

Jonida Vokshi ka një njeri në jetën e saj që ia bën ditët përherë e më të bukura se e djeshmja

Më: 19 prill 2021 Në ora: 16:07
Jonida Vokshi

10 muaj me Emin kanë qenë më të bukurat në jetën e Jonida Vokshit dhe këtë fakt na i pohon vetë ajo.

Moderatorja ka ndarë disa foto të së voglës së saj së bashku me qenushin, duke mos fshehur kështu faktin se si jeta e saj ka ndryshuar kaq drastikisht dhe në formën më të mirë.

“Sa shpejt po rritesh o jeta mames!
E cdo dite po ma ben edhe me te bukur se e djeshmja🤍🧿
#10monthsold
#unconditionallove”,ka shkruar ajo në fotot e Emit. Çdo ditë e së ardhmes është më e bukur për Jonidën pasi në krah ka Emin, megjithatë vetë ajo na ka treguar se për të voglën e saj dëshiron të ketë dhe një vëlla dhe një motër tjetër, lajme këto që ne do t’i presim me shumë qejf.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat