Kejvina Kthella vë në fokus linjat trupore me videot e fundit

Mediale Vip

Kejvina Kthella vë në fokus linjat trupore me videot e fundit

Më: 19 prill 2021 Në ora: 23:36
Kejvina Kthella

Modelja Kejvina Kthella ka sjellë video në llogarinë e Instagramit.

Modelja e njohur shqiptare, Kejvina Kthella njihet për paraqitjen e saj provokuese, ndërsa ajo përmes rrjeteve sociale ndan foto nga përditshmëria dhe jeta profesionale e saj.

Kejvina kësaj radhe përmes disa video ka shfaqur pasuritë trupore në rroba-banje.

Ajo shihet me bikinet me shumë ngjyra e cila i zbulon pjesët tërheqëse të trupit sidomos barkun e sheshtë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat