Nje shqiptare e zonja dhe artiste si Filloreta Syla

Mediale Vip

Nje shqiptare e zonja dhe artiste si Filloreta Syla

Nga: Maksim Gjokaj Më: 20 prill 2021 Në ora: 15:26
Filloreta Syla

"Kurrë mos u dorëzoni në gjërat që doni"- Ky është slogani që e ka shoqëruar artisten e të bukurës, shqiptaren Filloreta Syla me origjinë nga Deçani.

Ajo jeton në Zvicër dhe megjithëse është nënë e katër fëmijëve është mjaft e përkushtuar për t'i bërë klientët të gjitha të duken si bukura e të kuruara, pasi ajo është mjeshtre e artit të thonjve dhe qerpikëve.

Edhe femrat e njohura të show-bizit shqiptar janë kliente në sallonin e saj të njohur "Leta-nails & Lashes" ku mund ta gjeni me këtë emër në faqen e saj në instagram duke parë punën e saj të bukur dhe artistike.

Filloreta që kur ishte e vogël kishte këtë dhe fale punës së saj dhe këmbënguljes së saj është këtu. Qëllimi i saj është që të gjithë ato që shkojnë te ajo ti bëjë të lumtura.BS

Image
Filloreta Syla
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat