Sipas Ledrit, kjo është gruaja që qëndron pas një mashkulli të suksesshëm

Mediale Vip

Sipas Ledrit, kjo është gruaja që qëndron pas një mashkulli të suksesshëm

Më: 21 prill 2021 Në ora: 20:34
Sara dhe Ledri

Rep-artisti po i shijon disa ditë pushime me partneren e tij, Sara Hoxhën.

Ai po publikon imazhe të shumta derisa po argëton edhe ndjekësit e tij të shumë në rrjete sociale.

Së fundi, ka postuar një fotografi bashkë me Sara Hoxhën teksa ka shkruar një mbishkrim satirik.

‘Mas çdo mashkulli te suksesshëm është ni grua e cila ja tesh qe spo ka kohe’, ka shkruar reperi.

Ndryshe, çifti i njohur i showbizzit kanë pozuar në plazhin e Dubait derisa Sara i ka vendosur duart në qafë.

Theksojmë se, tashmë ka dy ditë që ata janë duke qëndruar në Dubai.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat