Alberie Hadergjonaj tregon se çfarë pune bën në Amerikë

Mediale Vip

Alberie Hadergjonaj tregon se çfarë pune bën në Amerikë

Më: 22 prill 2021 Në ora: 13:00
Alberie Hadergjonaj

Këngëtarja Alberie Hadergjonaj ka treguar punën që ka.

Ajo thotë se punon agjente shitjesh, së objekteve, tokave e të ngjashme, pra patundshmëri.

Në emisionin Oxygen Show tha se shpejt mendon të hap agjencinë e saj për këtë punë.

Hadergjonaj, këndon nëpër koncerte dhe organizime të ndryshme gjithandej botës, por veçanërisht në Amerikë ku edhe jeton.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat