Ariana Grande dhe The Weeknd realizojnë remiksin e “Save your tears”

Mediale Vip

Ariana Grande dhe The Weeknd realizojnë remiksin e “Save your tears”

Më: 23 prill 2021 Në ora: 19:55
Ariana Grande dhe The Weeknd

Dy emra të njohur u bënë bashkë për një projekt të ri.

Ylli i muzikës pop, Ariana Grande dhe The Weeknd kanë publikuar projektin e ri muzikor.

“Save your tears”, titullohet kënga të cilën dy artistët ia kanë realizuar remiksin, i cili po pritet mirë në publik.

Kënga “Save your tears” u publikua tre muaj më parë nga The Weeknd dhe numëron 296 milionë klikime në YouTube.

Kënga ishte komentuar shumë për paraqitjen e The Weeknd në klip, ku erdhi tërësisht ndryshe. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat