Menaxheri i “On Records” i reagon Feros, pasi tha se ia blenin klikimet e këngëve

Mediale Vip

Menaxheri i “On Records” i reagon Feros, pasi tha se ia blenin klikimet e këngëve

Më: 8 maj 2021 Në ora: 14:16
Met Elshani dhe Fero

Met Elshani thotë se ai nuk dëshmoi asgjë.

Një deklaratë e Feros në rrjete sociale ka bërë xhiron, pasi thotë se artistët blejnë klikime.

Reperi tha se gjatë kohës kur ishte në “On Records”, menaxhmenti ia blenin klikimet për këngët e tij, për këtë arsye këngët kishin shifra më të larta shikimesh.

Ndërsa, pas kësaj deklarate nuk mungon reagimi i menaxherit të atij labeli, Met Elshani, i cili mohon një gjë të tillë.

Ai thotë se kishte artistë që kanë kërkuar blerjen e klikimeve, por kompania nuk ka pranuar, ndërsa thotë se “On Records” ka qenë çdo herë korrekt me publikun, mediet e fansat.

Image

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat