Genta Ismajli me dedikim për të ëmën në Ditën e Nënës: Ti je bota ime, faleminderit për gjithçka që ke bërë

Mediale Vip

Genta Ismajli me dedikim për të ëmën në Ditën e Nënës: Ti je bota ime, faleminderit për gjithçka që ke bërë

Më: 9 maj 2021 Në ora: 12:45
Genta Ismajli

Dita e Nënës cilësohet si një festë që nderon nënën, atësinë, lidhjet e po ashtu edhe ndikimin e tyre në shoqëri.

Kremtohet në ditë të ndryshme në shumë vende të botës, por më së shumti në muajin mars dhe në maj.

Pikërisht ditën e sotme (e diel) në Shtetet e Bashkuara të Amerikës shënohet Dita e Nënave.

Image

Me këtë rast, këngëtarja Genta Ismajli ka uruar të ëmën për këtë festë pasi prej vitesh jetojnë dhe veprojnë në Amerikë.

“Urime Ditën e Nënës Eca, ju jeni personi më i bukur, ju jeni bota ime. Faleminderit për gjithçka që ke bërë. Të dua shumë”, ka shkrua Ismajli.

“Urime Ditën e Nënës gjithçka e imja”, shkroi ajo në një tjetër postim të ndarë në InstaStory.

Image

Genta përndryshe viteve të fundit është zhvendosur në Zvicër për shkak të romancës me biznesmenin turk, Huseyin Usta.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat