‘Don mo’, kënga më e re nga Ledri Vula

Mediale Vip

‘Don mo’, kënga më e re nga Ledri Vula

Më: 9 maj 2021 Në ora: 13:39
Ledri

Këngëtari sa ka qëndruar për pushime ka punuar për këngën e parë për vitin 2021.

Dhe, Ledri sapo ka publikuar pak nga projekti i tij muzikor të cilin do ta publikojë së shpejti.

Në profilin e tij zyrtar në Instagram, ai ka publikuar një video teksa shihet duke interpretuar pak nga teksti.

‘Coming soon: DON MO’, ka shkruar Ledri në mbishkrimin e postimit derisa mori komente dhe pëlqime të shumta nga ndjekësit.

Ndryshe, Ledri Vula ditën e djeshme ka agjëruar Natën e Kadrit e cila njihet nga myslimanet si Nata e Madhe.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat