“Qumili” uron Bajramin nga xhamia

Mediale Vip

“Qumili” uron Bajramin nga xhamia

Më: 13 maj 2021 Në ora: 17:31
Sevdai Radogoshi

I pranishëm në xhami për ta falur namazin e Fitër Bajramit sot duket të ketë qenë edhe artisti i mirënjohur, Sevdai Radogoshi.

Në llogarinë e tij të Facebook-ut ai postoi një fotografi ku shihet brenda xhamisë.

Si dhe duke i respektuar masat antiCOVID me mbajtjen e maskës.

“Të gjithë besimtarëve mysliman urime festen e bajramit! ”, ka shkruar ai në përshkrimin e postimit.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat