Urimi i Arta Nitajt për festën e Fitër Bajramit

Mediale Vip

Urimi i Arta Nitajt për festën e Fitër Bajramit

Më: 13 maj 2021 Në ora: 20:36
Arta Nitaj

Bukuroshja ka ndarë imazhin ku uroi festën.

Ajo është njëra prej femrave që pëlqehet mjaft shumë nga publiku.

Arta është mjaft aktive në rrjete sociale ku ndan imazhe dhe video nga përditshmëria, kurse sot në nder të Festës së Bajramit ka publikuar një Instastory ku uroi besimtarët e fesë Islame.

Arta përmes imazheve të ndryshme ka arritur të mbledhë rreth 300 mijë ndjekës në profilin e Instagramit.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat