Fero mezi pret të kthehet në Kosovë: Ia dëgjoni krismën

Mediale Vip

Fero mezi pret të kthehet në Kosovë: Ia dëgjoni krismën

Më: 13 maj 2021 Në ora: 21:11
Fero

Fero tregon përse nuk i pritet të kthehet në Kosovë.

Fero dhe partnerja e tij Arbenita Ismajli ka pak kohë që janë bërë prindër për herë të parë.

Reperi, përmes një postimi tha se pret me padurim të kthehet në Kosovë për të shkuar në studio për të punuar këngët e reja.

“Menxi spo pres me shku nKosov seni par ku kom me shku osht studio ja nini krismen”, shkruan ai.

Mbetet të shihet se çfarë planifikon të punojë kësaj radhe Fero për fansat e tij të shumtë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat