Jasmina bën paqe me Olën, i bën befasi për ditëlindje

Mediale Vip

Jasmina bën paqe me Olën, i bën befasi për ditëlindje

Më: 14 maj 2021 Në ora: 19:43
Jasmina

Jasmina më në fund u pajtua me Olën.

Dy konkurrentet e “Përputhen”, Jasmina dhe Ola në emision kishin thënë se ishin shoqe por më vonë janë prishur raportet e tyre.

Por, në puntantën e sontme, Jasmina vendosi të kthehej në “Përputhen” një javë pas largimit dhe e befasoi Olën.

Ajo tregoi se dyshja janë pajtuar dhe kanë lënë pas çdo mosmarrëveshje, andaj vendosi t’i bëjë befasi Olës me rastin e ditëlindjes.

Ish-konkurrentja hyr në studio me shampanjë në dorë, ndërsa nuk mungoi as torta me konkurrentët e programit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat