I ftuari vë në siklet në mes të emisionit Arbana Osmanin: Për ty nuk shkoj tek gratë 3 muaj!

Mediale Vip

I ftuari vë në siklet në mes të emisionit Arbana Osmanin: Për ty nuk shkoj tek gratë 3 muaj!

Më: 6 qershor 2021 Në ora: 08:14
Iliaz Laskaj dhe Arbana Osmani

Mbrëmjen e djeshme në emisionin ‘Dua të të bëj të lumtur’ ishte i ftuar Iliaz Laskaj, i cili u bë i njohur në vendin tonë pasi ka dy gra. Ai në 2001 është martuar me Anifen, por pasi nuk kishin dot fëmijë ai është martuar edhe me Manushaqen në 2005.

Iliazi ka 7 fëmijë dhe pret që së shpejti të bëhet baba për herë të 8-të. Fëmijë të ardhur në jetë nga të dyja gratë.

Ai ishte sërish i ftuar në emision mbrëmë, ku ka treguar edhe një herë historinë. Por kur u fut në studio ai ka refuzuar të ulet duke thënë “për Arbana Osmanin rri në këmbë 24 orë, nuk ulem”.

“Je ylli i botës, na mban gjallë. S’po ulem, për ty rri në këmbë 24 orë, çfarë të kesh për të më thënë ma thuaj dhe përgjigjem në këmbë. Kam respekt për ty”, i tha Iliazi ndër të tjera.

Teksa Arbani i tha se ndoshta nuk ulet se i bëhen gratë xheloze. Ai tha “për ty rri tre muaj nuk shkoj te gratë hiç”, teksa në studio “plasën” të qeshurat.

Ilazi tha se bënte shaka, ndërsa më pas është ulur, ku kanë vijuar edhe bisedën.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat