Kourtney merr vëmendje me veshjen, i thekson tiparet trupore

Mediale Vip

Kourtney merr vëmendje me veshjen, i thekson tiparet trupore

Më: 11 qershor 2021 Në ora: 11:33
Kourtney

Ylli televiziv ka ngritur temperaturat me paraqitjen e fundit në rrjete sociale.

Kourtney Kardashian, së fundmi ka provokuar fansat me paraqitjen në rrjeten sociale.

Ylli televiziv së fundi ka hyrë në profilin e Instagramit për të ndarë disa fotografi me ndjekësit e saj ku shihet e veshur me ngjyrën e zezë.

Kourtney tregoi figurën e saj joshëse përmes imazheve të postuara, linja këto të cilat i mirëmban përmes ushqimit organik dhe ushtrimeve në palestër që bën.

Ajo pranoi mijëra komente pozitive për publikimin, duke marrë komplimente për bukurinë e saj natyrale dhe stilin e veshjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat