Bearix Ramosaj publikon “By my side” me videoklip

Mediale Vip

Bearix Ramosaj publikon “By my side” me videoklip

Më: 11 qershor 2021 Në ora: 18:43
Bearix Ramosaj

Beatrix solli klipin e këngës së re.

Pas disa muajsh pauzë nga projektet muzikore, Beatrix Ramosaj është rikthyer me këngë të re.

“By my side”, titullohet projekti i ri i Beatrixit, të cilin gjatë ditës së djeshme e publikoi në disa platforma muzikore.

Tashmë kënga e saj e re u lansua edhe në kanalin YouTube, e shoqëruar me videoklip, ku artistja shfaqet shumë joshëse.

Për tekstin e këngës u kujdes Ja Shayla, melodinë e bëri Beatrix dhe Ja Shayla, kurse beatin e bëri Layird Music.

Më poshtë mund ta dëgjoni projektin e ri muzikor me titull “By my side”, kënduar nga Beatrix Ramosaj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat