E harron Tean, Bearti shoqërohet nga kjo femër në plazh

Mediale Vip

E harron Tean, Bearti shoqërohet nga kjo femër në plazh

Më: 12 qershor 2021 Në ora: 18:10
Bearti

Bearti duket se është duke shijuar bregdetin e Shqipërisë mjaft shumë.

Pak muaj më parë doli lajmi se çifti më i përfolur i showbizit për momentin Tea dhe Bearti janë ndarë.

Lajmin e konfirmuan të dytë por që nuk deshën të bënin të ditur për publikun arsyen e ndarjes.

Ndërsa pas ndarjes së çiftit dyshja kanë vazhduar duke ndarë rrugët e tyre dhe po jetojnë jetët e tyre ndara.

Bearti deri tani është shprehur kundër një lidhje dashurie sepse sipas tij, ai po fokusohet në vete para se të filloj kërkimin e një të dashure tjetër, por Instastory e tij e fundit thotë ndryshe.

Ai së fundi ka ndarë disa pamje në Instastory ku shihet duke shijuar motin e nxehtë në plazhe të ndryshme të Shqipërisë teksa në njërën prej tyre shihet në shoqërinë e një vajze të bukur.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Juliana (@iamjulianan)

Juliana quhet vajza e cila po shoqërohet me ish-konkurrentin e “Përputhen”, emër ky i cili nuk është i njohur për publikun dhe nuk dihet ende se çfarë është saktësisht marrëdhënia e tyre

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat