Xeni ia nis dasmave “Filluam sezonën”

Mediale Vip

Xeni ia nis dasmave “Filluam sezonën”

Më: 14 qershor 2021 Në ora: 08:39
Xeni

Këngëtarët tashmë kanë filluar sezonën e dasmave pas raportimeve për lirimin e masave anti-Covid.

Dhe, këngëtari nga Gjakova, Shkëlzen Jetishi ka zbuluar se ka nisur sezonën e ahengjeve familjare.

Përmes një storie të publikuar në profilin e tij në Instagram ai ka ndarë momente nga një dasmë teksa shihet duke kënduar.

“Filluam sezonën 2021”, ka shkruar në përshkrimin e fotografisë.

Ndryshe, muajin muaj është raportuar se dasmat do lejohen nga data e 15 qershorit pas rënies së rasteve me COVID-19 dhe vaksinimit të qytetarëve.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat