Ana Cheri vë në fokus barkun me poza në bikini

Mediale Vip

Ana Cheri vë në fokus barkun me poza në bikini

Më: 14 qershor 2021 Në ora: 16:21
Ana Cheri

Modelja e njohur ka ngacmuar ndjekësit me paraqitjen e fundit.

Modelja e njohur Ana Cheri ka provokuar ndjekësit e Instagramit sërish.

Ana nuk lë që fansat e saj të mërziten pa praninë e saj, duke qenë aktive në këtë rrjet social ku edhe ndan me ta imazhe nga më të ndryshmet.

Së fundmi modelja solli disa fotografi ku shihej e veshur me rroba banje ngjyrë rozë të cilat ishin mjaft të vogla dhe thuajse i zbuluan edhe pjesët intime asaj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat