Destinacioni i radhës për Emina Çunmulajn

Mediale Vip

Destinacioni i radhës për Emina Çunmulajn

Më: 15 qershor 2021 Në ora: 18:23
Emina Çunmulajn

Modelja ka udhëtuar drejt Kroacisë.

Emina Çunmulaj para pak ditësh përfundoi pushimin disaditor në Mal të Zi, ku u shoqërua nga miq e familjarë të saj.

Pas përfundimit të këtij udhëtimi, ndalesa e radhës për Eminën ishte Kroacia, ku po i shijon edhe disa ditë pushimi në bregdetin kroat.

Ajo ka publikuar disa fotografi në rrjete sociale, me të cilat tregoi se po e shijon në maksimum qëndrimin në Kroaci.

Në Kroaci, modelja po shoqërohet nga bashkëshorti i saj, Sam Nazarian, me të cilin ndau edhe një foto.

Ndryshe, Emina Çunmulaj dhe bashkëshorti i saj, Sam Nazarian, janë prindër të dy vajzave, kurse presin që së shpejti të bëhen me fëmijën e tretë. 

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat