Dafina shfaqet me pozat në bikini nga pushimet në Turqi

Mediale Vip

Dafina shfaqet me pozat në bikini nga pushimet në Turqi

Më: 17 qershor 2021 Në ora: 15:07
Dafina Zeqiri me të dashurin

Këngëtarja ka ditë që ka nisur pushimet me të dashurin e saj.

Dhe, nga atje Dafina Zeqiri po ndan momente të shumta krahë partnerit por edhe e vetme.

Sot ka zgjedhur të postojë një imazh në bikini me ngjyrë të zezë derisa i ka dhënë vëmendje linjave trupore por edhe tatuazheve.

Në storien e saj në Instagram, ajo ka publikuar fotografinë teksa u shfaq edhe pa makijazh.

Ndryshe, Dafina Zeqiri së fundmi ka dhënë detaje për albumin e ri e cila aludohet se do e lansojë së shpejti.

Image

 

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat