James Corden dhe Kasti i “Friends” këndojnë kolonën zanore të serialit

Mediale Vip

James Corden dhe Kasti i “Friends” këndojnë kolonën zanore të serialit

Më: 17 qershor 2021 Në ora: 22:20
“Friends”

Thjesht mund ta quajmë “Gold Cart Karaoke”.

Nikoqiri James Corden, për të cilin të gjithë nuk mund të ndaleshim së foluri, rekrutoi kastin e “Friends” për një segment të veçantë që u transmetua në shfaqjen e tij të mërkurën mbrëma.

Në klip, Corden ndihmon në transportimin e kastit – Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry dhe David Schwimmer , në skenë dhe përdor udhëtimin e shkurtër përmes lotarisë së Warner Bros, ku dikur filmonin , për të kënduar “Carpool Karaoke”.

Pasi kënduan  “I’ll Be There For You” të The Rembrandt,  Corden dhe aktorët u ndjen komod në Central Perk për disa argëtime dhe lojëra.

“Friends: The Reunion” u publikua muajin e kaluar në HBO Max.

Ndërsa transmetuesi nuk ka publikuar numra shikimesh, Variety raportoi se episodi special i shumëpritur mund të jetë interpretuar pothuajse aq mirë sa “Wonder Woman 1984”, vazhdimi i filmit superhero me blockbuster 2017.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat