Afërdita dhe Jakub sot festojnë përvjetorin e martesës

Mediale Vip

Afërdita dhe Jakub sot festojnë përvjetorin e martesës

Më: 29 qershor 2021 Në ora: 16:24
Afërdita dhe Jakub sot festojnë përvjetorin e martesës

Afërdita Dreshaj dhe Jakub Kindl,  tre vite më parë i dhanë fund beqarisë, duke kurorëzuar dashurinë me martesë.

Dyshja u martuan në vitin 2018 në një ceremoni private në Miami, meqë rast dasma e tyre është komentuar shumë.

Sot, modelja shqiptare dhe hokeisti çek festojnë përvjetorin e tretë të martesës, e që këtë vit është më ndryshe prej herave të tjera.

Afërdita ka ndarë disa fotografi të shkrepura nga dasma, meqë rast nuk munguan as dedikimet e dashurisë për partnerin.

“Tri vite më parë, u martova me ty dashuria ime. Do të eci gjithmonë me ty”, ka shkruar modelja.

Ndërsa në një tjetër postim, shtoi “Do të kërcej me ty përgjithmonë. Dashuria ime e përjetshme, gëzuar përvjetorin”.

Çifti ka pak muaj që janë bërë prindër për herë të parë, ata u bekuan me një djalë, të cilin e pagëzuan Sky Blue Kindl. 

Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat