Zotëri i vërtet burri i Edona Llalloshit

Mediale Vip

Zotëri i vërtet burri i Edona Llalloshit

Më: 22 korrik 2021 Në ora: 22:38
Edona Llalloshi

Edhe Edona Lalloshi ka nisur sezonen e ngjeshur të dasmave e ahengjeve, që i kishte munguar mjaftë.

Me largimin e masave, po jehon zëri i këngëtarëve në dasma e gëzime të ndryshme familjare.

Edona, është e sukseshme, e pa varur dhe shkëlqen ndoshta edhe për faktin se e ka një burrë mjaftë zotëri e që e përkrah.

Bashkëshorti i këngëtares së njohur nuk parapëlqen të ekspozohet shume, por në këtë foto portret familjar e gjithë familja duken shkëlqyer.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat