Familja Lipa tregon mbresat nga vizita në Tiranë

Mediale Vip

Familja Lipa tregon mbresat nga vizita në Tiranë

Më: 24 korrik 2021 Në ora: 21:23
Dua Lipa, Dukagjin Lipa

Babai i yllit të muzikës Dua Lipa, Dukagjin Lipa ka folur rreth eksperiencës së tij të veçantë gjatë vizitës së tij në Pallatin e Brigadave së bashku me kryeministrin Edi Rama.

“Shumë faleminderit që na bëtë të ndihemi si pjesë e familjes suaj.”, shkruan Lipa.

Përmes rrjetit të tij social Instagram, këngëtari ka ndarë edhe disa fotografi nga momentet më të veçanta të mbrëmjes.

 

"Me dashuri dhe respekt. Familja Lipa.”, shkruan Dukagjin Lipa në fund.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat