Enca po vjen me klip të ri, publikon pamjet e para

Mediale Vip

Enca po vjen me klip të ri, publikon pamjet e para

Më: 28 korrik 2021 Në ora: 11:53
Enca

Pas këngëve “Nashta” dhe “Rakia” të cilat patën shumë sukses, Enca është gati për lansimin e këngës së re.

Lajmin e bëri të ditur me anë të një postimi në llogarinë e saj në Instagram, duke zbuluar se titulli i këngës është “Suavele”.

Në postimin e saj ajo publikoi pamjet e para nga videoklipi dhe mund të dëgjoni pak nga kënga e re.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ENCA (@enca)

 

“Një projekt ndryshe”, shkruan ajo duke zbuluar se videoklipi do të publikohet me datë 29 korrik. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat