Bekim Zogaj bashkon forcat me Danin, së shpejti sjellë duetin

Mediale Vip

Bekim Zogaj bashkon forcat me Danin, së shpejti sjellë duetin

Nga: Maksim Gjoka Më: 28 korrik 2021 Në ora: 19:53
Bekim Zogajm Ramadan Krasniqi – Dani

Një nga këngëtarët më të dashur dhe më të kërkuar të momentit, Bekim Zogaj së shpejti pritet të sjellë projektin më të ri muzikor në duet me Ramadan Krasniqin – Dani.

Kënga është punuar me muzikë nga Alfred Sula kurse video nga Prive Films.

“Nderë dhe kënaqësi në projektin e ri, së bashku me legjendën e muzikës Ramadan Krasniqi – Dani”, kështu ka shkruar në paralajmërimin e tij, këngëtari Bekim Zogaj.

Si duket kjo verë do jetë shumë e nxehtë për të pasiqë nga fillimi i sezonës nuk ka të ndalur me angazhimet e tij në ahengje të ndryshme familjare.BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat