Familja Gjebrea më në fund bashkohet

Mediale Vip

Familja Gjebrea më në fund bashkohet

Më: 28 korrik 2021 Në ora: 22:18
Familja Gjebrea

Ardit Gjebrea me vajzën dhe bashkëshorten kanë udhëtuar drejt SHBA-së për të takuar Jonin, i cili prej kohësh jeton aty.

Postimin e fotos familjare nga Boston, e ka bërë edhe Arditi dhe Joni.

“Po e prisja këtë moment prej më shumë se një viti. Më keni munguar pafund”, shkroi Joni.

Arditi po ashtu është emocionuar shumë nga ky ribashkim i familjes.

 Ndërsa për Anën më të voglën e familjes, ky është udhëtimi i parë në SHBA.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat