Lanson linjën e parë të parfumit Rihanna nga marka e saj ‘Fenty’

Mediale Vip

Lanson linjën e parë të parfumit Rihanna nga marka e saj ‘Fenty’

Më: 29 korrik 2021 Në ora: 17:05
Rihanna

Të mërkurën pasdite, ajo ngacmoi për linjën e parfumit të saj të parë që do e lansoi nga marka Fenty.

Ndërsa promovonte sipërmarrjen e saj të fundit të biznesit, nëntë herë fituesja e Grammy ndau dy portrete bardh e zi të saj.

Përveç veshjes së një xhakete lëkure të zezë, e cila varej nga supet e saj, ajo e aksesorizoi dukjen me një numër vathësh diamanti.

RiRi u sigurua që fansar e saj të dilnin se ishte afër qoshe, gjë që i gëzoi shumë, duke përfshirë Lizzo, i cili komentoi, ‘Wow’.

Në historinë e saj në Instagram, Rihanna ndau një video të një shishe parfumi me mbishkrimin “diçka sensuale, e sigurt por seksi – do të vijë në rrugën tuaj shumë shpejt”.

Në mars, superstari paraqiti një markë tregtare për një linjë produktesh dhe mjetesh për kujdesin e flokëve, duke filluar nga shampoja tek shkëlqimi i flokëve, nën emrin Fenty Hair.

Sipërmarrja e saj e përkohshme e biznesit, të cilën ajo nuk e ka konfirmuar, vjen ndërsa ajo kohët e fundit goditi frenat në linjën e saj të modës Fenty, e cila u lansua në maj 2019.

Më parë këtë vit, LVMH tha në një deklaratë se marka, me seli në Paris, do të “vihej në pritje” në pritje të kushteve më të mira – një pengesë e rrallë për grupin luksoz, i cili ka tejkaluar pandeminë COVID-19 më mirë se shumica e rivalëve.

Rihanna – e quajtur muzikantja femër më e pasur në botë në vitin 2019 – thuhet se është ‘e trishtuar’ për vendimin, por linja e saj e njohur Savage X Fenty për të brendshme, linjat kozmetike Fenty Beauty dhe Fenty Skin do të vazhdojnë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat