Remzie Osmani me fjalë të bukura për renë e saj

Mediale Vip

Remzie Osmani me fjalë të bukura për renë e saj

Më: 29 korrik 2021 Në ora: 21:20
Remzie Osmani me familje

Remzie Osmani ka ndërtuar raporte mjaftë të mira me nusen e djalit të saj, Gëzimen, dhe të dyja bashkë kalojnë për mrekulli me njëra tjetrën.

Duke qenë kështu të afruara me njëra tjetrën nuk mungojnë as urimet për ditët më të rëndësishme në jetët e tyre.

E sot Remzia në Instastory, ka uruar Gëzimen për ditëlindjen e saj me një fotografi të saj dhe një tjetrën, ku shihet Gëzimja me burrin e saj dhe djalin.

Një vjehërr si Remzia, nuk mund të jetë rastësi të të doj kaq shumë, sepse ajo është mjaftë e dashur si me familjarët e saj ashtu edhe me fansat.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat