Ndjekësit e “masakrojnë” Taynen në komente: Jeni bërë si p*rnostare

Mediale Vip

Ndjekësit e “masakrojnë” Taynen në komente: Jeni bërë si p*rnostare

Më: 1 gusht 2021 Në ora: 14:47
Tayna

Tayna është një nga reperet më të pëlqyera të showbizit. Së fundi, ajo ka publikuar këngën e saj më të re “Taka”, e cila edhe pse ka marrë shumë shikime në Youtube, duke se nuk iu ka pëlkqyer dhe aq shumë fansavce të saj.

Këngën e saj më të re, ndjelkësit e quajnë një dështim.

Të gjitha këto komente janë pasqyruar në foton e fundit të reperes, ku shihet mjfat provokuese teksa tregon linjat e saj teksa vendos këmbën në mur.

Menjëherë ka patur shumë reagime nga ndjekëist të cilët e kanë cilësuar foton të ekzagjeruar madje nuk ngurojnë ta quajnë edhe “pornostare”.

Për më tepër shihni komentet në foton e Taynës.

Image
Insta
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat