Dukagjin Lipa jep detaje nga takimi me Kurtin, ja çfarë thotë

Mediale Vip

Dukagjin Lipa jep detaje nga takimi me Kurtin, ja çfarë thotë

Më: 20 shtator 2021 Në ora: 12:08
Dukagjin Lipa dhe Albin Kurti

Duakgjin Lipa dhe kryeministri i Kosovës kanë zhvilluar një takim së fundi.

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka mirëpritur në takim Dukagjin Lipën, babanë e këngëtares Dua Lipa e cila tashmë njihet ndërkombëtarisht.

Dukagjin Lipa është mjaft aktiv në rrjete sociale prej ku edhe ndan foto dhe video familjare apo nga arritjet e ndryshme të Dua Lipas.

Së fundi babai i këngëtares ka postuar fotografi me kryeministrin e vendit, duke bërë të ditur se takimi shkoi aq mirë sa që ai nuk dëshironte ta përfundonte atë.

Dukagjin Lipa falënderoi Albinin për mikpritjen e mrekullueshme dhe mbështetjen e madhe por pa zbuluar detaje më shumë se për çfarë biseduan dyshja në takimin e mbajtur.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat