Korab Shaqiri sjell foto nga pushimet

Mediale Vip

Korab Shaqiri sjell foto nga pushimet

Më: 23 shtator 2021 Në ora: 22:33
Korab Shaqiri

Këndon që në moshë fare të re dhe kënga që e futi fuqishëm në tregun muzikor shqiptar është “Banesa e vogël”.

Fjala është për këngëtarin e mirënjohur Korab Shaqiri, i cili gjatë karireres së tij muzikore ka prezantuar shumë këngë hite.

Korab Shaqiri është doktor në fushën e muzikës dhe prej vitësh punon si profesor, madje mjaftë i dëshmuar.

Korabi, që është edhe bashkëshort e baba, po duket edhe profesori më joshës. Ai, po investon mjaftë edhe në linjat e tij. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat