Noizy feston ditëlindjen, ja sa vjet mbush

Mediale Vip

Noizy feston ditëlindjen, ja sa vjet mbush

Më: 27 shtator 2021 Në ora: 14:25
Noizy

Noizy sot feston ditëlindjen.

Reperi i njohur dhe shumë i suksesshme po feston ditëlindjen e 35-të, ndërsa ka pranuar urime të shumta si nga ana e miqve, kolegëve dhe fansave të tij.

Rigels Rajku (emri i vërtetë) përmes një fotografie në Instagram ka falënderuar të gjithë ata që kanë ndarë kohë për ta uruar për ditën e tij të veçantë.

“Faleminderit për të gjitha urimet e juaja për ditëlindje. I bekuar me familje dhe shoqëri”, ka shkruar reperi sipër një imazhi që ndau me 1.7 milion ndjekësit në Instagram.

Reperi nga Shqipëria lindi në Sukth të Durrësit, ndërsa një pjesë të mirë të jetës e kaloj edhe në Londër, dhe më pas u rikthye në vendlindje për të ndërtuar një karrierë të suksesshme muzikore.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat