Mikela del nga kontrolli pasi Jurgeni e ofendon rëndë

Mediale Vip

Mikela del nga kontrolli pasi Jurgeni e ofendon rëndë

Më: 11 tetor 2021 Në ora: 21:10
Foto ilustrim

Mikela dhe Jurgeni sot patën një debat tejet të ashpër.

Mikela dhe Jurgeni ishin qendra e vëmendjes së këtij episodi të “Përputhen”.

Ai e ka ofenduar rëndë atë, duke i thënë se “shet veten për 5 mijë lekë”. Kjo gjë bëri që Mikela të dilte nga kontrolli dhe të sulej drejt Jurgenit por që u mbajt për krahu dhe nuk arriti ta godiste atë.

Jurgen: Doja të të takoja për të të kërkuar falje që ti të arrish të më njohësh më mirë mua si njeri.

Mikela: Doje të më kërkojë falje në kafe mua? S’kam pse, dukesh se çfarë njeriu je. Për mua je një 0 në këtë studio.

Jurgen: Në radhë të parë duhet respekti.

Mikela: Nuk kam fare respekt për ty.

Jurgen: Ti je nga ato femra që shet veten për 5 mijë lekë moj Mikela mos më trego mua ti.

Mikela: Çfarë the ti mo? Nuk e toleroj fare këtë

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat