Learta po shkëlqen me buzët e kuqe

Mediale Vip

Learta po shkëlqen me buzët e kuqe

Më: 12 tetor 2021 Në ora: 15:10
Learta

Learta Jakupi është njëra ndër personazhet më të dashura por edhe më të komentuarat.

Çdo paraqitje e saj komentohet shumë dhe merr vëmendjen e të gjithëve.

Kjo ka ndodhur edhe së fundmi me një foto që ka postuar Learta.

Ajo po duket shumë bukur.

Kështu duket Learta në një ditë të përditshme. 

Image

 

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat