Çfarë po ndodh me flokët e Luana Vjollcës - Bota Sot
Çfarë po ndodh me flokët e Luana Vjollcës

Mediale Vip

Çfarë po ndodh me flokët e Luana Vjollcës

Më: 14 janar 2018 Në ora: 07:42
Luana Vjollca

Flokët e Luanës duken shumë të shkurta dhe të dëmtuara shumë, gjë për të cilën duket se bukuroshja nuk brengoset shumë.

Në videon e publikuar në Instagram, Luana shihet se është në veturë dhe ka marrë rrugën për diku.

Ajo kishte vënë një palë syze dhe flokët i kishte të lëshuara, të cilat iu dukeshin shumë të shkurta, gjë të të bën të mendosh se ajo gjithmonë është paraqitur me ngjitje.

Image
Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera