Dy gëzime në një ditë, Ami ka arsye të forta për të qenë një mama krenare - Bota Sot
Dy gëzime në një ditë, Ami ka arsye të forta për të qenë një mama krenare

Mediale Vip

Dy gëzime në një ditë, Ami ka arsye të forta për të qenë një mama krenare

Më: 13 qershor 2018 Në ora: 14:23
Ami dhe Ermali

Nëse më parë fëmijët mezi prisnin të frynini qirinjtë e tortës një herë në vit, tanimë prindërit u personalizojnë torta të vegjëlve të tyre çdo muaj ! Që prej lindjes së vajzës, Ami dhe Ermali janë kujdesur që Sia të ketë tortën e saj çdo muaj kjo është zgjedhja për muajin tretë.

E pas tortës së ditëlindjes për Sian e vogël ajo ka publikuar gjithashtu foto nga përfundimi i klasës së parë të djalit të saj Joel. 

Krahas fotos ku shfaqet vogëlushi me një çertifikatë ajo shkruan: “E morëm diplomën e parë,”.

Image
Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera