Hedh poshtë kritikat - Bota Sot
Hedh poshtë kritikat

Mediale Vip

Hedh poshtë kritikat

Më: 13 qershor 2018 Në ora: 18:33
Rita Ora

Këngëtarja 27-vjeçare u kritikua ashpër për gjurmët me avull, me Hayley Kiyoko - i cili është i hapur për seksualitetin e saj dhe ka pseudonimin 'Jezusi lezbike' - duke e quajtur atë "tingull të shurdhër", pasi tekstet përfshijnë referenca për puthjet e grave të dehura.

"Kjo këngë ka të bëjë me çlirimin, lirinë dhe fuqizimin dhe kremtimin e kujt jeni. Mendoj se narracioni po zhvendoset tashmë. Nuk ka asnjë mënyrë për të dalë", ka thënë Rita.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera