Këngëtari shqiptar: Do bëhem gay për 2 vite, është trend! - Bota Sot
Këngëtari shqiptar: Do bëhem gay për 2 vite, është trend!

Mediale Vip

Këngëtari shqiptar: Do bëhem gay për 2 vite, është trend!

Më: 14 qershor 2018 Në ora: 09:03
Kastro Zizo

Këngëtari shqiptar, Kastro Zizo njihet për natyrën e tij pa komplekse dhe të drejtpërdrejtë për të thënë atë që dëshiron.

Deklarata që bëri në intervistën për "Fun Day" i ka habitur të gjithë.

I pyetur nëse i ka shkruar ndonjëherë të dashurës letra dashurie, ai ktheu një përgjigje që u bë virale si dhe shkaktoi të qeshura në studio.

Kastro Zizo: Pse mi ça jam unë, jam ndonjë borzilok unë? Patjetër mi.

Fatma Methasani: Vallahi ti bësh këngë çajit dhe jo të dashurës, dyshoj.

Kastro Zizo: Kam bërë aq shumë këngë për femrat sa po mendoja dy vjet të bëhem gay fare. Kot, gjendje. 2018-2020 po rri gay ca kohë, meqë është trend.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera