Demi i rikthehet turneut pas shqetësimeve shëndetësore - Bota Sot
Demi i rikthehet turneut pas shqetësimeve shëndetësore

Mediale Vip

Demi i rikthehet turneut pas shqetësimeve shëndetësore

Më: 14 qershor 2018 Në ora: 09:59
Demi Lovato

Demi Lovato po ndjehet më mirë!

Këngëtarja 25-vjeçare e hitit “Sorry Not Sorry” performoi të enjen mbrëma në Glasgow të Skocisë.

Në fillim të javës Demi ishte e detyruar ta anulonte koncertin e saj në Londër për shkak të akordeve vokale të fryra.

Këngëtarja momentalisht është në mes të turneut të saj evropian “Tell Me You Love Me”. Për në fund të vitit e ka planifikuar të bëjë më shumë ndalesa në Amerikën veriore, duke vazhduar më pas edhe në Amerikën latine.

“Kur zëri të është rikthyer dhe je gati ta tregosh veten në Glasgow”, ka shkruar Demi në Instagram.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera