Seksi në jaht, ja çfarë festoi Zajmina Vasjari - Bota Sot
Seksi në jaht, ja çfarë festoi Zajmina Vasjari

Mediale Vip

Seksi në jaht, ja çfarë festoi Zajmina Vasjari

Më: 18 qershor 2018 Në ora: 09:03
Zajmina Vasjari

Këngëtarja dhe ish Miss Shqipëria Zajmina Vasjari ka mbushur plot 31 vjeç.

Edhe pse nuk është diçka elegante, të tregojmë moshën e një gruaje, në këtë rast është kompliment të përmendet, duke qenë se vitet e saj Zajmina i mban më së miri.

 

#gemini ??

A post shared by Zaimina Vasjari (@zaimina_vasjari) on

Një mami super seksi, veshur me body të zi, këngëtarja tregon në rrjetin social Instagram një foto ku pozon në një yacht.

Dixhitura e fotos: "I uroj gëzuar ditëlindjen vetes. Faleminderit nga zemra për të gjitha urimet", shkruan Zaimina. 

Epo, shume urime Zai!!!

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera